Co kupić na 1 urodziny

Kiedy nasze dziecko kończy roczek przychodzi okazja do świętowania. Większość krewnych główkuje wtedy co dziecku kupić. Istnieje kilka zasadniczych rodzajów upominków, które są zazwyczaj kupowane przez gości przy okazji takiego święta. Poniżej zostało to uszeregowane.

1)Dywaniki dydaktyczne

Jest to zdobywający ostatnio dużą popularność pomysł na upominek dla pierwszoroczniaka. Zazwyczaj jest to  pewnego rodzaju zamknięta mata, w której znajdują się różnego rodzaju zabawki, mające aktywnie wpływać na prawidłowy rozwój psychofizyczny pociechy. Koszt takiego upominku mieści się w granicach od 100 do nawet 1000 zł w zależności odproducenta, materiału i wielkości

2)Grawerowane figurki

Drugą grupą częstych darów są grawerowane figurki z indywidualnym przesłaniem na daną okazję. Producenci oferują najrozmaitsze kształty i rozmiary takich figurek. Nieraz są to jednocześnie przedmioty mogące spełniać poszczególne role jak na przykład kuferek na skarby czy skarbonka. Dla dysponujących większym budżetem dedykowane są ze srebra lub złota, dla trochę biedniejszych jedynie pokrywane ich warstwą. Koszta są zróżnicowane i zwykleustalane indywidualnie.

3) Własne rękodzieła

 Własnoręcznie zrobione prezenty oddają zaangażowanie i serce włożone w ich wykonanie. Mimo, iż powoli wychodzą z mody to jednak stale goszczą na urodzinowych przyjęciach. Są to rożnego rodzaju elementy ubrania ze specjalnie wyszytym wzorem, efektownie zdobione pojemniki na ważne rzeczy, czy ręcznie strugane posążki z drewna lub kamienne figurki. Nie wymaga to nakładu finansowego a pokazuje jak wielkie znaczenie ma dla obdarowującego.

4)Pieniądze

Czwartą i ostatnią z najpopularniejszych grup upominków są po prostu pieniądze wręczane rodzicom. Zwykle pakujemy je w kopertę, i dajemy mamie i taciemożliwość wydania ich na dziecko. Przecież to oni widzą najlepiej czego akurat teraz potrzebuje…

Zakup dobrego upominku nieraz przyprawia nas o ból głowy, jednak mając te kilka podpowiedzi może być nam łatwiej się na coś zdecydować.