Jak planować i przygotowywać się do naszego ślubu?

Wesele to uroczystość, do której przygotowywać się powinno na długo przed rozpoczęciem. Jeżeli pragniemy by ten dzień był niezapomniany a wszystko było przygotowane idealnie, początkowe przygotowania do tego wyjątkowego dnia zacznijmy nawet na rok przed tym super dniem.

Rok przed ślubem i weselem

Nacztery kwartały przed ślubem koniecznie trzeba usiąść i wstępnie przemyśleć konkretny miesiąc ślubu i wesela. Para młoda powinna rzecz jasna spisać hipotetyczną liczbę gości na naszym ślubie, a także na razie bardzo ogólnie przeanalizować strony sal weselnych i restauracji. W dużych miastach to najlepszy termin na rezerwacje. W popularnych restauracjach sale weselne powinno się rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed dniem ślubu trzeba ustalić dokładny termin uroczystości, łącznie z godziną. W tym czasie koniecznie trzeba zarezerwować salę weselną albo restaurację. Jeśli wybieramy ślub w kościele, w tym okresie powinniśmy także odwiedzić księdza i zapisać na konieczne nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo z tego powodu to jest najlepszy czas.

Na trzy miesiące przed ślubem i weselem koniecznie trzeba zacząć zbierać konieczne dokumenty. To okres, w jakim należy znaleźć osoby, które na ślubie będą świadkami i uzyskać ich zgodę. To idealny czas na informowanie pracodawców. To idealny czas na uzyskanie zgody na urlop nie tylko na dzień ślubu ale również na okres podróży poślubnej.

penis vergrößern

Dwa miesiące przed ślubem trzeba wysłać zaproszenia do gości, zaplanować menu w restauracji. To odpowiedni moment na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie wystroju pojazdu ślubnego.

Miesiąc przed dniem ślubu powinniśmy otrzymać udany.